30.08.2019, на засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, яке проводилось у формі відкритого слухання, було прийнято постанову НКРЕКП за № 1781 «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 12 липня 2019 року № 1411», згідно з якою з 01.09.2019 зменшено тариф на послуги з передачі електричної енергії ПРАТ «НЕК «УКРЕНЕРГО» до рівня 116,54 грн/МВт∙год (без податку на додану вартість) (або на 195,6 грн/МВт∙год).

НКРЕКП доводить до відома електропостачальників про обов’язковість врахування прийнятого рівня тарифу на послуги з передачі електричної енергії при формуванні  ціни на електричну енергію та здійсненні розрахунків за спожиту електричну енергію із споживачами з вересня 2019 року.

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, розпочинає інформувати споживачів щодо впровадження ринку електричної енергії в мультимедійному форматі.

Для підвищення рівня поінформованості споживачів про особливості функціонування роздрібного ринку електричної енергії, Регулятором було розроблено 9 відео роликів, які доступні на офіційному каналів Youtube.

За словами Голови НКРЕКП Оксани Кривенко, вкрай важливо супроводжувати реформи на ринку електричної енергії інформаційно-роз’яснювальними заходами.

7. Розроблено інтерактивний інструмент – Перелік електропостачальників, які здійснюють діяльність на території операторів систем розподілу

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, спільно з аналітичним центром DiXi Group розробили інтерактивний інструмент – Перелік електропостачальників, які здійснюють діяльність на території операторів систем розподілу (ОСР).

 

Перелік створено відповідно до наданих законодавством України Регулятору повноважень з метою забезпечення ефективної реалізації прав споживачів на ринку електричної енергії, формування прозорого інформаційного середовища для учасників ринку, систематизації інформації ліцензіатів, яку на вимогу Регулятора та на виконання Закону та Правил роздрібного ринку електричної енергії оператори системи та електропостачальник зобов’язані розміщати на своїх веб-сайтах, і спрощення доступу споживачів до такої інформації.

 

Цей Перелік надає можливість споживачам оперативно знайти по кожній області постачальників, які приєднані до договорів про розподіл з відповідними операторами систем із посиланням на їх офіційні веб-сайти.

 

У свою чергу, споживач зайшовши на веб-сайти цих постачальників зможе найти інформацію про їх комерційні пропозиції, що дозволить споживачу скористатись своїм правом щодо обрання електропостачальника з найвигіднішою для споживача ціною та умовами постачання.

 

Створення цього інтерактивного відображення Переліку постачальників електроенергії, які здійснюють діяльність на території операторів систем розподілу, стало можливим завдяки підтримці Агентства США з міжнародного розвитку, наданої через проект USAID “Прозорість енергетичного сектору”, який виконує аналітичний центр DiXi Group.

Перелік: http://www.nerc.gov.ua/electricity_suppliers/

8. Наша компанія отримала ліцензію на постачання електричної енергії споживачу.


Контакти

Зв'яжіться з нами

ТОВ «ЮГІНТЕРЕНЕРГО» 65029, Україна, м. Одеса, вул., вул. Мечникова 2\1, офіс 11

noun_Phone_465052

Телефон: 048 759 92 90

noun_Mail_889582

Email: Info@yug-ie.com    Shopping Basket